pondělí 31. prosince 2012

2012

Děkuji převelice, abecedně

4sq, 9gag, Adidas, Anastasia, Apple, babička a děda, badminton, Barča, Boston, bratranci a sestřenice, Canon, Chanel, Cape Code, Centrum Holdings, Curaprox, Černá studnice, Český ráj, Dan a Illustratosphera, Deena Kelly, DJ Maceo, eBay UK, Elišky, Ifča Fabešová, funk, Google, Hospoda Lucerna, Tommy Hilfiger, Hrad, hudba, informatici, Janička Pexová, jazz, Jazz Dock, Jizerské hory, Klára s rodinou, kluci a holci @ Glogster, Krompach, les, Levi's, Lokál, maminka a táta, Michael, Oto a J.A.R., Miliardáři (Radek, Lenka, Petr, Viktor, Terka, Tomáš, Dan, Veronika, Radka, Honza, Slávek), Mlsnej Kocour, Morava, Muchov, pan Pavel s rodinou, Parkhotel, Pavla @ Smart Dating, Pilsner Urquell, Pizza Paolo, Red Bull, Salewa, sestra a Tomáš, Karel Schwarzenberg, Shazam, Simba, Smržovka, studánka na zahradě, Svijany, trávník, Tatry, Timberland, Twitter, U Černýho vola, U Glaubiců, U Kašpárka, U Samešů, všechny tetové a strejdy, Wulffmorgenthaler, zoo

2011

1 komentář:

 1. Dobrý den, všichni, mé jméno je Safa El Sadat, jsem ženatý 20 let s manželem a máme dva syny, starší 16 let a mladší 11 let. Můj manžel mě hodně miloval, ale dostalo se do bodu, kdy se zapojil do záležitosti se ženou, která je její spolupracovnicí. Nikdy jsem si to nepředstavoval, ale nějak se změnil jeho postoj ke mně a dětem, jeho pozdní příchod z práce mě přemýšlel o tom, že i na mém 20. výročí svatby v březnu se držím dál od sexu, jak to slibujeme na svatbě Den výročí, 15 dní před výročí svatby přiznal, že ano, že měl sex se svým spolupracovníkem.
  Přivedl ji do mé postele, když jsem byl na práci, to znamená, že mé pocity byly pro něj naprosto bezcenné, můj duševní stav je plný utrpení, myslím, že nemůžu zapomenout a obnovit bolest, tato žena měla plnou kontrolu nad ona a já jsem nikdy nechtěla dělat to s násilím, ona chce vyhrát mě, zatímco ona je rozvedená, ona říkala, že ona žárlí na náš vztah a ona zničí mě tím, že vezme mého manžela. Musel jsem o tom diskutovat s přítelem, který mě požádal, abych našel dobré kouzelnické kouzlo, v první řadě jsem nikdy nevěřil v tento pravopis, ale musím to zkusit, až když jsem narazil na email PROPHET NOSA UGO na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem, aby si vzali zpět a pomohli opravit vztah a učinili lidi šťastnými ve svém vztahu a některých dalších příbězích týkajících se Duchovní nemoci a dalších.
  Vysvětlil jsem mu jeho situaci a pomohl mi provést nějaké modlitby, nějaké bylinky a kořeny a malou oběť, kterou jsem udělal, a do 7 dnů se vrátil, aby se omluvil a byl to pro mě jen zázrak, jsem šťastný dnes že mi pomohl a můžu s hrdostí říci, že můj manžel je se mnou znovu a on je nyní zamilovaný do mě jako nikdy předtím.
  Potřebuješ nějakou pomoc ve svém vztahu, jako dostat zpátky svého muže, manželku, přítele, přítelkyni, vyhrávat loterie, bylinný lék na nemoc, HIV, pohlavně přenosné choroby, astma, artritidu, Fybroid, mrtvici nebo jakýkoli druh nemoci, duchovní problém , Propagace pracovních míst, diváci, kteří čtou můj příspěvek, který potřebuje pomoc, pokud jde o jakékoliv životní výzvy, by měli kontaktovat společnost PROPHET NOSA UGO a budete rádi, že jste to udělali.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com
  WhatsApp: +34631686040
                       +17207992813

  OdpovědětVymazat