Bio

Po absolvování Gymnázia U Balvanu v roce 2003 jsem nejdřív koketoval s Fakultou mechatroniky na Technické univerzitě v Liberci. Přecenil jsem však svoje síly a po roce jsem se rozhodl přesedlat na obor Manažerská informatika na Ekonomické fakultě, který jsem po více než pěti letech úspěšně dokončil závěrečnými státnicemi a obhajobou diplomové práce (Návrh znalostního portálu pro malé a střední podniky) a v únoru 2010 jsem odpromoval jako Ing.

V polovině roku 2006 jsem nastoupil v rámci roční řízené praxe do Miton CZ, pod jehož křídly jsem pracoval do konce 2008. Praxe v Mitonu mi přinesla mnoho základních zkušeností fungování v IT firmě a rovněž mnoho přátelství. V 2009 jsem pracoval pro libereckou IT společnost UVM interactive. V tom samém roce jsem si vyzkoušel i práci mystery shoppera pro Mystery shoppers.

Koncem května 2010 jsem nastoupil do WDF - Web Design Factory v Praze, kde jsem pracoval do konce dubna 2012 jako projektový manažer mezinárodní sociální služby Glogster.com. Můj první kontakt se scrumem. Od června 2012 do dubna 2013 jsem pracoval Project Manager / SCRUM Master ve společnosti Centrum Holdings, kde jsem měl na starosti především Sport Aktuálně.cz a Mail Centrum.cz.

Od dubna 2013 do května 2015 jsem pracoval pro KBC ICT (ČSOB) na pozici ICT Project Manager / SCRUM Master, kde jsem měl na starost nejprve vývoj mobilní banking aplikace pro klienty z řad SMEs a korporací a technologický upgrade klíčových systémů banky a stavba nové infrastruktury pro tyto systémy.

Od června 2015 pracuji znovu s kolegy z Glogsteru v jedné ze tří globálně největších farmaceutických firem - MSD najdřív na pozici Project Manager/Scrum Master a v současné době jako Computer System Validation Specialist.

Miluju jazzová a funk, přírodu, les, Alpy, Jizerky, Český Ráj, vysokohorskou turistiku, výletování s kamarády, premiové ležáky a nekompromisní desítky.

Mám přes 35000 check-inů na 4sq.com, snídám u 9gag.comWUMO a DVTV.cz.

Motto:

Věřím, že příjemné, ochotné a férové jednání s lidmi, se kterými se setkáváme, by mělo být samozřejmostí.

Kam dál: kontakty | Twitter | LinkedIn