úterý 19. února 2008

Můj velký comeback do ééé devítky

Dneska nám začal letní semestříček. A hned první hodina byla přednáška z makra 2. A co je zajímavé, je to, že jsme ji měli v posluchárně E9, kde jsem měl přednášky především na mechatronice, ze které jsem byl odejit, jestli mi rozumíte... :-). Takže jsem dnes lehce zavzpomínal na ten školní rok 2003/2004, kdy jsme zde usínali v pátek dopoledne na superzáživných přednáškách ze základů filozifie (ano, čtete dobře, na fakultě mechatroniky...).

Jak už to tak chodí, posluchárna byla první hodinu v letním semestru plná, i my informatici jsme se sešli v hojném počtu, což samozřejmě již příští nebude pravda. Paní přednášející začla skutečně zostra. Pokud jsem se na minutku nad něčím zamyslel, hned jsem byl lehce mimo.

Čeká nás hodně práce, hodně studia. Ale což. Zimní semestr je za námi, myslím, že jsme ho náležitě zapili na plesu balvaňáků a i druhý den na následné after párty plesu, které probíhala do stejných ranních hodin jako ples. Vizuelní inspiraci z plesu můžete vidět na Rajčeti. (Přibudou ještě fotky z druhého dne.)

relevantní odkazy:

Fotky z plesu | Afterpárty po plese

0 Vašich komentářů:

Okomentovat